Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki w Głogoczowie

Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny

         Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się fantastyczną wiadomością dotyczącą naszej szkoły. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu z programu "Małopolska Tarcza Humanitarna: Fundusze Europejskie dla Ukrainy - Pakiet Edukacyjny" w ramach 15. Osi Priorytetowej REACT-EU (EFS) dla sprostania wyzwaniom migracyjnym, oraz działania 15.2 REACT-EU dla sprostania wyzwaniom migracyjnym – pakiet edukacyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, nasza szkoła została obdarowana dwoma nowoczesnymi monitorami interaktywnymi.

To dla nas ogromne wyróżnienie i wyraz uznania za naszą pracę edukacyjną oraz nasze zaangażowanie w sferze edukacji w okresie trudnym i wymagającym związanym z kryzysem migracyjnym związanym z działaniami wojennymi prowadzonymi na Ukrainie.

Dofinansowanie tego projektu zostało możliwe dzięki umowie o powierzenie Nr IXA/508/EK/23 zawartej pomiędzy Województwem Małopolskim a Gminą Myślenice w dniu 04.05.2023 roku i opiewa na kwotę 381 369,99 zł. Ten znaczący wkład finansowy pozwolił nam na zakup nowego sprzętu informatycznego, który będzie służył naszej szkole jako niezastąpiona pomoc dydaktyczna.

Monitory interaktywne, które otrzymaliśmy, stanowią nie tylko nowoczesne narzędzie edukacyjne, ale także otwierają przed nami szerokie możliwości w zakresie prowadzenia innowacyjnych zajęć oraz doskonalenia procesu nauczania i uczenia się. Jest to krok naprzód w naszym dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości edukacji naszym uczniom.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom i instytucjom za wsparcie oraz zaufanie, jakie nam okazaliście. Obiecujemy, że nowy sprzęt zostanie wykorzystany w pełni i przyczyni się do jeszcze lepszego rozwoju naszej szkoły.

 

Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny

Utworzono dnia 08.09.2023, 11:02

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny