Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki w Głogoczowie

"Umiem pływać"

Rusza nabór do Programu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać". Gmina Myślenice zarezerwowała środki finansowe na realizację programu powszechnej nauki pływania w roku 2023 r. Wzorem lat ubiegłych zajęcia sportowe dla uczniów w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać", będą realizowane w terminie od 2 stycznia do max. końca roku szkolnego 2022/2023. Program powszechnej nauki pływania „Umiem pływać" jest adresowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych w całej Polsce, a jego głównym celem jest aktywizacja fizyczna dzieci szkolnych, nabycie podstawowych umiejętności pływania, profilaktyka wad postawy oraz nadwagi i otyłości. Szczegółowy termin realizacji zajęć (harmonogram zajęć) będzie udostępniony przez Kierownika Krytej Pływalni w późniejszym terminie w wymiarze 20 godzin (łącznie: 10 wyjazdów po 2 godziny).

Program jest całkowicie bezpłatny. Urząd zapewnia: transport dzieci na basen, opiekę wychowawcy, karnety na basen, profesjonalną szkółkę pływacką.

Każda szkoła może wyznaczyć tylko 1 grupę uczniów max 15 osobową oraz 1 opiekuna, który będzie sprawował opiekę nad uczniami w czasie przewozu i w czasie obecności ich na basenie.

Chęć udziału dziecka w programie prosimy zgłaszać drogą mailową na adres zpoglogoczow@myslenice.pl

Nabór trwa do zapełnienia listy, o kwalifikacji do udziału w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

 

ZAŁĄCZNIKI:

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny