"W imieniu CSR Kotlłovnia zapraszamy na warsztaty online z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się w poniedziałek 1 czerwca o godzinie 16.00. Każda osoba, która się zgłosi (brak limitu on-line) dostanie małą paczuszkę z potrzebnymi odczynnikami. Na warsztatach będzie można obejrzeć pokaz jak trawią się cukry w jelicie i jak można zrobić tabletki poprawiające trawienie.

Informacje i zapisy: http://csr-kotlovnia.pl/…/warsztat-1-vi-zobacz-jak-trawia-…/

Oglądanie warsztatów 0 zł. Koszt materiałów to 10 zł / osoba, wpłaty są dobrowolne a cena sugerowana to 50 zł zaś z zysków organizatorzy zrobią podobne warsztaty dla Domów Dziecka, uboższej i tzw. trudnej młodzieży."

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:12/27 334 59 oraz na stronie internetowej Sułkowickiego Ośrodka Kultury –www.sok.sulkowice.pl

 

Regulamin

W związku z przywróceniem funkcjonowania przedszkoli samorządowych, oddziałów przedszkolnych oraz żłobka na terenie Miasta i Gminy Myślenice informujemy, że przywrócony został także pobór opłat za czesne i wyżywienie dzieci. To fundusze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tych placówek.

Pobieranie opłaty określonej w paragrafie drugim Uchwały Nr 462/L/2018 Rady Miejskiej w Myślenicach z dnia 20 czerwca 2018 r. w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym w publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Myślenice gwarantuje rodzicom zachowanie miejsca w jednostce dla dziecka.  

- Ponowne uruchomienie placówek oświatowych oraz spełnienie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów przez Gminę Myślenice. Dotychczasowe zawieszenie czesnego oraz wszelkich opłat za żłobek lub przedszkole z uwagi na pandemię koronawirusa było ukłonem w stronę rodziców, który spotkał się z dużą aprobatą rodziców. Należy podkreślić, że Gmina Myślenice jako jedna z nielicznych wprowadziła tego typu udogodnienia – mówi Renata Marzec, naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu UMiG Myślenice.

logo odblaskowa
zpg logo

Partnerzy

SGW

maltanska

 LOGO NEWWDK RGB small

 Jak dzwon

SWIG logo

Sponsorzy

Zakład
Budowlano-Remontowo-Handlowy
Władysław Kruk

 

logo fantic

Skorut 300dpi rgb

 

 pg

Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki

w Głogoczowie

32-444 Głogoczów 297

tel. 12 273 77 12
zpoglogoczow@op.pl