W związku ze wznowieniem zajęć edukacyjno – wychowawczo – opiekuńczych z dniem 11 maja 2020 r. przedstawiamy Procedury postępowania i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w placówce od dnia otwarcia do odwołania, z którymi każdy rodzic, który zdecyduje się posłać dziecko do przedszkola powinien się zapoznać. Poniżej znajdziecie Państwo również deklarację korzystania z opieki przedszkolnej.
Jednocześnie informujemy, że opieka organizowana jest dla dzieci obojga Rodziców pracujących na terenie danego zakładu pracy. Przebywanie jednego z Rodziców na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, zdrowotnym, pracującym zdalnie, na zasiłku opiekuńczym, zwolnieniu lekarskim nie upoważnia do deklarowania przyprowadzania dziecka do przedszkola w terminie od 11.05.2020r
Przypominamy również, że biorąc pod uwagę zdrowie i dobro dzieci należy przyjąć, że najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem, chroniącym przed zakażeniem, jest zapewnienie dzieciom opieki domowej. Rodzice samodzielnie podejmują decyzje dotyczącą ich dzieci i świadomie decydują się na istniejące zagrożenie zakażeniem COVID-19.

Procedura                         

Deklaracja

logo odblaskowa
zpg logo

Partnerzy

SGW

maltanska

 LOGO NEWWDK RGB small

 Jak dzwon

SWIG logo

Sponsorzy

Zakład
Budowlano-Remontowo-Handlowy
Władysław Kruk

 

logo fantic

Skorut 300dpi rgb

 

 pg

Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki

w Głogoczowie

32-444 Głogoczów 297

tel. 12 273 77 12
zpoglogoczow@op.pl