Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasz piknik i wsparli naszą szkołę.

Nareszcie piknik! Czas wytchnienia po trudach nauki! Okazja do spotkań przy zabawie na świeżym powietrzu!

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich na piknik, który odbędzie się w dniu 12 czerwca 2016r. (niedziela) w godzinach od 15:00 - 18:00 na terenie naszej szkoły. Wraz z nauczycielami, pracownikami szkoły, z rodzicami oraz uczniami przygotowaliśmy wiele atrakcji, które z pewnością umilą wolny czas przybyłych gości.

Na  scenie nasi uczniowie zaprezentują swoje talenty aktorskie, wokalne oraz muzyczne. Będzie można skorzystać z licznych stoisk, by uraczyć się pysznym ciastem w kawiarence, lodami, wata cukrową czy popcornem. A jeśli ktoś miałby ochotę na "coś konkretnego", to nie ominie pachnących grillowanych kiełbasek czy karczku na gorąco, z pajdą chleba oraz z napojami.
           Posileni, napojeni i syci uczestnicy pikniku mogą oddawać się zajęciom ruchowym na świeżym powietrzu, zjeżdżać z wysoka na dmuchanych zamkach, korzystać z gier zręcznościowych i rozgrywek sportowych. Odbędzie się pouczający pokaz Pierwszej Pomocy, występ Klubu Zapaśniczego, a Straż Pożarna zaprezentuje wóz strażacki.

Odbędzie się również loteria fantowa, w której głównymi nagrodami będą karnety do kosmetyczki i darmowa pizza. Można będzie również wziąć udział w kiermaszu pomysłów. Każda z klas będzie posiadała kram z własnoręcznie wykonanymi pracami/ pamiątkami, a Koło Gospodyń Wiejskich przygotuje swoje wyroby garmażeryjne.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Zapraszamy na Piknik Rodzinny, który odbędzie się obok szkoły 12 czerwca o godz. 15.00. Celem pikniku jest zebranie funduszy na remon łazienek.

Grupa nieformalna „Uczymy Ratować” zaprasza na

BEZPŁATNE SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY

  Zapisy na szkolenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem tel. 12 273 77 12 lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Głogoczowie. Szkolenia będą odbywać się w Szkole Podstawowej w Głogoczowie, w godzinach popołudniowych. Planuje się przeprowadzić w maju i czerwcu po dwa szkolenia i we wrześniu jedno.

Czas trwania szkolenia to 3 godziny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Ratujemy życie”, na który pozyskano finansowanie w konkursie „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich- Małopolska Lokalnie, edycja 2016”

Projekt ma za zdanie przygotować po względem teoretycznym i praktycznym mieszkańców Głogoczowa w zakresie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych bez i z użyciem automatycznego defibrylatora (AED).

Zaprawszamy wszystkich chętnych na kolonią, która odbędzie się od 4 do 17 lipca. Karta, plakat i nr konta są dostępne na naszej stornie pod tym linkiem

logo odblaskowa
zpg logo

Partnerzy

SGW

maltanska

 LOGO NEWWDK RGB small

 Jak dzwon

SWIG logo

Sponsorzy

Zakład
Budowlano-Remontowo-Handlowy
Władysław Kruk

 

logo fantic

Skorut 300dpi rgb

 

 pg

Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki

w Głogoczowie

32-444 Głogoczów 297

tel. 12 273 77 12
zpoglogoczow@op.pl