Od trzech lat nasze przedszkole jest czynne w czasie ferii letnich dwa tygodnie dłużej niż we wcześniejszych latach. Czas pracy placówki jest ustalony w arkuszu organizacyjnym, który jest zaopiniowany pozytywnie przez Radę Pedagogiczną, Radę Rodziców, Kuratorium Oświaty i zatwierdzony przez Organ Prowadzący. W te wakacje planujemy remont jadalni, kuchni i szatni w przedszkolu. Funkcjonowanie przedszkola przez okres wakacyjny techniczne byłoby niemożliwe.

Przedszkole jest otwarte do 12 lipca. Na tablicy informacyjnej będą wywieszone dyżury przedszkoli otwartych w czasie wakacji.

Niech żyją wakacje!!! Dyrekcja ZPO życzy wszystkim wyjątkowych przygód wakacyjnych.

Plan zakończenia roku szkolnego 19 czerwca br.

8.00 - Msza Święta;

9.05 - apel na sali gimnastycznej;

10.00 - spotkania z wychowawcami klas, rozdanie świadectw.

W tym dniu nie ma zajęć świetlicowych. Bus rano kursuje bez zmian, a odjazd dla uczniów szkoły 11.15, dla przedszkola 13.45 i 14.45.

Dyrektor zaprasza Rodziców, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać naszego przedszkola do odwiedzin w dniach od 25 do 26 czerwca w godz. od 1000 do 1200 , a w dniu 27 od godz. 1400 do 1500 . Do Państwa dyspozycji będzie obsługa wraz z nauczycielami.

Zapraszamy!

 

Dyrektor informuje, że w maju została skierowana do Rodziców informacja dotycząca procedur bezpieczeństwa w szkole i przedszkolu. Na stronie szkoły pojawiło się nowe menu dotyczące Bezpieczeństwa. Proszę rodziców o zapoznanie się informacjami tam zawartymi.

logo odblaskowa
zpg logo

Partnerzy

SGW

maltanska

 LOGO NEWWDK RGB small

 Jak dzwon

SWIG logo

Sponsorzy

Zakład
Budowlano-Remontowo-Handlowy
Władysław Kruk

 

logo fantic

Skorut 300dpi rgb

 

 pg

Kontakt

Zespół Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki

w Głogoczowie

32-444 Głogoczów 297

tel. 12 273 77 12
zpoglogoczow@op.pl